Výuka v týdnu od 22. 11. – AKTUALIZOVÁNO V PO

Vážení rodiče, milí sedmáci,

v pondělí 22. 11. můžou do školy přijít pouze očkovaní (ti, kteří mají 14 dní po druhé dávce a dali mi certifikát v papírové podobě), preventivně se otestujeme – ve třídě prosím zůstávejte v roušce až do doby testu! Ostatní se připojí v 8:15 na on-line hodinu etické výchovy v Teams. Zde si řekneme všechny důležité informace, včetně rozvrhu:

• některé hodiny budou on-line hodiny (OH), tedy s povinnou účastí po celou dobu
  • a některé hodiny budou formou on-line konzultace (OK), kde budete pracovat podle pokynů jednotlivých vyučujících

Vzhledem k tomu, že ke kontaktu s nakaženým došlo 16. 11., tak od neděle do úterý plyne lhůta, kdy můžete jít na hrazený PCR test – pokud vyjde negativní, tak od středy můžete opět chodit do školy a můžeme ukončit tuto tzv. hybridní výuku, která je pro všechny zúčastněné náročná. Potřebuji pak ale potvrzení o negativním výsledku – opět papírově.

Vaše případné dotazy zodpovím v Teams nebo na e-mailu.

Moc děkuji za spolupráci a věřím, že to v pohodě zvládneme!

Hlavně ale přeji všem hodně zdraví a buďme opatrní.