Škola v přírodě – informace před odjezdem

sraz před odjezdem je v pátek v 8:00 před školou. Následně budou všechny děti otestovány antigenními testy. Je dobrou tradicí, že na školu v přírodě na Černé hoře si děti neberou elektroniku (včetně mobilů), prosím o dodržení této tradice, o průběhu (včetně fotek) pravidelně informujeme na webu a celkově jsme si za poslední rok koukání do obrazovek užili víc než dost.

Roušky budou povinné ve společných prostorách hotelu, proto budeme trávit veškerý možný čas venku. Zabalte tedy s dětmi vhodné oblečení na pobyt venku i v případě horšího počasí (pláštěnky, dvoje boty,…). Protože jsme na horách, je možné, že se bude počasí rychle měnit, proto je nutný i batoh, do kterého si budou děti na pobyt venku balit potřebné věci (zejména teplejší oblečení a pláštěnky).

Testovat se budeme při odjezdu a pak každých 72 hodin (podmínka MZdr, aby se výjezd vůbec mohl konat) a před odjezdem domů.

Kromě běžného vybavení s sebou děti potřebují penál a sešit (jakýkoliv). Také budou kvůli programu potřebovat svítilnu (klasickou nebo lépe čelovku). A nezapomeňte jim zabalit lahev na pití.

Nakonec, kvůli povinnosti nošení roušek ve společných prostorách, prosím zabalte dětem 2 roušky na den a igelitový sáček na použité roušky.

Léky s dávkováním v uzavíratelném pytlíku se jménem a třídou odevzdáte v den odjezdu paní ředitelce (spolu s Prohlášením zákonných zástupců o bezinfekčnosti).

V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mailu.

Tomáš Pinkr