“První” školní den 3. 5.

Milí šesťáci,

v pondělí 3. 5. se konečně uvidíme ve škole. Na tento “první” školní den (v tomto kalendářním roce 2021 se skutečně uvidíme poprvé naživo) si vezměte penál, žákovskou a nějaký váš úkolníček / blbníček / deníček. Jo – a svačinu, pití. Na pondělí víc nepotřebujete.

Ze šaten běžte nejprve do 5.B, což je naše testovací místo. Budu tam na vás čekat s testy, kterých se vůbec nemusíte obávat, nebolí to, je to jednoduché a vlastně docela zábavné. Jakmile se otestujeme a budeme všichni negativní (na covid negativní, jinak doufám v pozitivní náladu), tak se přesuneme do naší třídy. Připravil jsem si pro vás spoustu různých aktivit, ale víc vám teď neprozradím… 😉

Ve 12.55 začíná naše časové okno na oběd, do jídelny půjdeme všichni a všichni se také společně vrátíme do třídy, kde ten náš “první” den úderem 13:30 zakončíme.

Tak škole (a sportu) zdar,

JH