Tipy pro rodiče

Milí rodiče,

obvykle tu zveřejňuji tematické plány a další informace týkající se školy a vašich dětí – tentokrát bych ale rád něco sdílel jen s vámi. Pro všechny je současný stav už dlouhý, unavující a jistě se stejně jako já těšíte, až děti zase půjdou do školy, i když zatím nevíme, kdy to bude.

Kdyby vám snad docházely nápady, co jako rodina v době uzávěry dělat, zde najdete skvělé tipy – od her přes výtvarné a kulturní aktivity až k možnostem pohybu:

Tipy-na-aktivity-s-dětmi_Co-dělat-doma

No a protože je to období náročné na psychiku a všem nám z toho může občas “hrabat” :-), tak vám třeba přijdou vhod doporučení společnosti Nevypusť duši, jak se z toho nezbláznit – na odkazu zde.

Ještě vás chci povzbudit, že naše třída jako celek zvládá distanční výuku perfektně, a i když to někdy třeba hapruje nebo můžete mít pocit, že dětem něco utíká, tak tomu tak není.

Ještě nějaký čas vydržme!

Přeji pěkné dny a zdravím,