Týdenní plán od 25. 1. a vysvědčení

Ahoj třído,

máme tu poslední týden prvního pololetí. To to letí! 🙂 Bohužel se ve čtvrtek na předávání neuvidíme naživo, ale pošlu vám vysvědčení elektronicky přes soukromou zprávu v Teams. Celý proces zabere trochu času, takže nepanikařte, že kámoš vysvědčení už třeba bude mít a vy ještě ne – do 14 hodin to ale zvládnu určitě. Každopádně si pololetí ještě společně zhodnotíme na pravidelné čtvrteční online hodině češtiny.

Témata na tento týden zde:

Týdenní plán 25-28_01_2021

Milí rodiče,

moc děkuji za spolupráci v tom, že omlouváte děti, když se nemůžou účastnit online hodin. Navíc – drtivá většina třídy funguje i po takové době online výuky naprosto bezvadně a zaslouží si velkou pochvalu!

U některých jednotlivců ovšem “docházka” na online hodiny dost vázne, případně se žák připojí jen naoko a nespolupracuje (úplně to vidím: v jednom okně prohlížeče Teams, v druhém okně otevřený Twitch, Steam nebo jiná herní aplikace). Pokud to bude přetrvávat i v únoru, kdy začínáme druhé pololetí, už budu konkrétní a dotyčným rodičům se ozvu. Přeci jen – nemůžeme nechat děti ze vzdělávání úplně vypadnout, jakkoli je to pro mnohé těžké a náročné.

Ještě jednou díky za spolupráci a hezký týden!