Provoz školy od 4. 1. 2021

Milí šesťáci, vážení rodiče,

určitě víte o přísnější protiepidemických opatřeních, která se týkají i škol. V pondělí 4. ledna 2021 zahájíme výuku distančně. Veškeré podrobnosti k provozu školy najdete ve zprávě od paní ředitelky zde.

Naše třída se tedy sejde online v prostředí Teams v pondělí 4. 1. 2021 v 8:00 na třídnické hodině, kde si všechno povíme. Dále se učíte podle rozvrhu online hodin tak, jak jste byli zvyklí už od poloviny října (zeleně vyznačené jsou online hodiny):

Dojde ovšem k úpravě skupin angličtiny, jakmile budu mít v ruce rozdělení do nových skupin, dám ho sem i do Teams.

Možná někteří čekáte na slibovanou přípravu k pololetní práci z českého jazyka, ale nakonec jsem to vzhledem k dané situaci přehodnotil a pololetí v češtině uzavřeme jinak, to se dozvíte v týdnu po 4. lednu. Teď odpočívejte a užívejte si prázdnin.

pokud byste měli nějaké další doplňující dotazy k výuce od ledna, budu k dispozici až do středy 30. 12. na emailu, pak zase od soboty 2. 1.

Přeji pokud možno klidné dny,