Výuka od pondělí 30. 11. 2020

Vážení rodiče, milí šesťáci,

určitě jste zaznamenali, že se od pondělí 30. listopadu 2020 částečně vracíme k distanční výuce. Jak to bude v naší škole probíhat si prosím přečtěte ve zprávě paní ředitelky zde.

Nejdůležitější body vyplývající z toho pro naši třídu si dovolím shrnout:

• týden 30.11. – 4.12. je lichým týdnem, učíme se tedy distančně tak, jako doposud
  • 7. – 11.12. (sudý týden) chodíme do školy – prezenční výuka
  • 14. – 18.12. (lichý týden) – distanční výuka
  • 21. – 22.12. (sudý týden) – prezenční výuka
  • 23.12. – 3.1. vánoční prázdniny

Protože je nutné dodržet hygienická opatření a zejména to, aby se nemíchaly třídní kolektivy, bude platit:

• po celou dobu pobytu ve škole máme nasazenou roušku (kromě jídla a pití)
  • učíme se pouze v naší třídě, nechodíme do jiných učeben
  • přestávky trávíme ve třídě (kromě toalety)
  • dočasně se ruší stávající skupiny AJ – učíme se jako třída 6.B
  • s vyučujícím, který vás učí poslední hodinu jdete společně na oběd v přesně daný čas a následně společně odcházíte z jídelny do šaten a domů
  • v HV se nezpívá
  • v TV se nesportuje

Berme to tak, že žijeme v nezvyklé době a nezbývá nám, než naše zvyklosti také trošku změnit. Budeme tedy ve škole mít malinko jiná pravidla, než jsme zvyklí, ale zas tak drsné to nebude. Pomůžeme tím nešíření viru – a o tom nám teď hlavně jde, dostat se zase brzy do normálu.

Milá třído, těším se na vás naživo v pondělí 7.12., do té doby fungujeme dál stejným způsobem v Teams.

V neděli začíná Advent, tak doufám, že už se začínáte těšit na Vánoce!

Hezký zbytek týdne,