Tripartitní schůzky

vzhledem k současné situaci se listopadové tripartitní schůzky (setkání učitel, žák, rodič) nebudou konat tak, jak jsme zvyklí.

Protože jsme se ve škole viděli pouze pár týdnů, nemám moc prostoru pro hodnocení chování Vašich dětí. Jak pracují během distanční výuky, dokážete Vy i Vaše děti posoudit nejlépe sami. Veškerá školní práce probíhá přes prostředí Teams, kde děti vypracovávají a odevzdávají úkoly. V záložce “známky” si mohou žáci zobrazit, jaké úkoly odevzdali, které si jen přečetli a které ani neotevřeli. U odevzdaných úkolů se ukáže i hodnocení učitelů (body např. 9/10, známkou např. 2/5 nebo hodnocení slovní).

Podle mě děti pracují v online prostředí většinou skvěle. Pokud má někdo velmi slabý prospěch nebo během distanční výuky nic neodevzdal, byli jste informováni e-mailem.

Pokud si chcete domluvit online tripartitní schůzku přes videohovor v Teams nebo se chcete na něco zeptat, určitě mi napište na pinkr@zseden.cz.

Přeji hezký den a těším se na návrat do školy

Tomáš Pinkr