Aktuální informace k výuce

v návaznosti na vládní opatření bude od pondělí 12. října 2020 upravena výuka tak, jak sdělila paní ředitelka zde.

Naše třída tedy chodí příští týden do školy a učí se dle rozvrhu; přespříští týden 19. – 23. října 2020 se učí distančně, tedy doma. Rozvrh a další detaily k výuce z domova vám zde shrnu během příštího týdne.

Poslední říjnový týden se prodlouží podzimní prázdniny i na pondělí 26. a úterý 27. října 2020, takže bude volno celý tento týden.

Nadále zůstávají v platnosti všechna dosavadní opatření: pravidlo 3R – roušky po celou dobu pobytu ve škole, pravidelná hygiena rukou a dodržování rozestupů, pokud je to možné.

V příštím týdnu využijeme hodiny českého jazyka k intenzívní práci v prostředí Teams a UmímeTo tak, aby děti byly co nejlépe připraveny na práci z domova a plně samostatné. Snad to pomůže i vám a budete s nimi mít co nejméně starostí.

Všem pevné nervy a ještě pevnější zdraví.