Organizace týdne 11. – 15. 11. 2019

V pondělí a úterý se učí dle rozvrhu.

Ve středu se učí dle rozvrhu, ovšem 4. a 5. vyučovací hodinu se zúčastníme DIVADELNÍHO PŘEDSTAVENÍ DIVADELTA (6. vyučovací hodina, teda AJ, již pokračuje opět podle rozvrhu, nebojte :)).

Ve čtvrtek si budeme 8.00 až 10.45 připomínat 30 let výročí Sametové revoluce ve škole – instrukce dostanete na zítřejší EV.

V 10.45 vyrazíme do Strašnického divadla, ve kterém od 11.30 shlédneme film Mozaika sametu – tedy výsledek žákovských videí. Konec vyučování bude po návratu do školy (cca 13.30). ODCHOD OD DIVADLA (PŘÍPADNĚ KDEKOLI CESTOU) JE MOŽNÝ POUZE S LÍSTEČKEM OD RODIČŮ, na kterém musí být KDE mám po skončení žáky uvolnit + podpis rodičů. Uvolněnky přes sms ani mail nejsou možné. Děkuji za pochopení.

V pátek je ŘEDITELSKÉ VOLNO a čeká nás prodloužený víkend.

Přeji Vám krásné prožití tohoto týdne i víkendu.

Drah.